IJshockey Scheidsrechters Twente

Welkom op de pagina van de de IJshockey Scheidsrechters Twente (IJST).

Middels deze pagina houden we je op de hoogte van de indeling van de scheidsrechters. Scheidsrechters die vragen hebben kunnen deze stellen aan Annelies of Elmer via het bekende e-mail adres.

Indeling seizoen 2016-2017

Onderstaande indeling is aan verandering onderhevig. Gelieve af en toe naar deze website te komen om te controleren of er iets veranderd is.

Laatste update: 16 February 2017 14:11

Datum Tijd Team Referee 1 Referee 2 Tegenstander
Saturday 7 January 2017 20:30 Lions 1 Annelies Roy Frisian Flashguns
Sunday 8 January 2017 11:00 Lady Lions Regio Peter Ralf Unis Flyers Dames Nordhorn.
Saturday 14 January 2017 18:15 Lions U12 Peter Stevie Tilburg Trappers U12
Saturday 14 January 2017 20:30 Lions 1 Annelies Erwin Saints Nijmegen
Sunday 15 January 2017 20:30 Studs 2 Stijn Samuli Slapsticks Flyers
Sunday 22 January 2017 11:00 Lady Lions Regio Mark H Maaike GIJS Racoons Nordhorn.
Saturday 28 January 2017 18:15 Lions U12 Peter Maaike Zoetermeer Panters Blauw
Saturday 28 January 2017 20:30 Studs 1 Joey Tony Radboud Saints
Sunday 29 January 2017 20:30 Studs 2 Mark H Bauer Lions 2
Saturday 4 February 2017 18:15 Lions 1 Annelies Igor Ugly Faces Heerenveen
Sunday 5 February 2017 20:30 Studs 2 Tony Maarten Koetse Amsterdam Shinny Snipers
Sunday 12 February 2017 11:00 Lady Lions 1 Marco S Peter Tilburg Trappers Ladies Nordhorn.
Saturday 18 February 2017 18:15 Lions JR Peter ProClass Dordrecht Lions FCT thuiswedstrijd (18:30-20:15)
Saturday 18 February 2017 20:30 Studs 1 Igor Thor Amsterdam FCT thuiswedstrijd (18:30-20:15)
Saturday 25 February 2017 18:15 Lions 2 IJCU Zwarte Draken
Saturday 4 March 2017 18:15 Lions JR Zoetermeer Panters FCT thuiswedstrijd (18:30-20:15)
Saturday 4 March 2017 20:30 Lions 1 Warriors Leeuwarden FCT thuiswedstrijd (18:30-20:15)
Sunday 5 March 2017 20:30 Lions 2 Blue Mountain Cougars Hoorn Nog niet bevestigd
Saturday 11 March 2017 18:15 Lions U12 Capitals Leeuwarden
Sunday 12 March 2017 11:00 Lady Lions 1 Lady Lions Regio Nordhorn.
Saturday 18 March 2017 18:15 Lions JR Blue Mountain Cougars Hoorn nog niet bevestigd
Saturday 18 March 2017 20:30 Studs 1 Bulldogs Groningen